ПОЛИТИКА

Избухване! Каква “Независимост”? България е тежко зависима колония от бананов тип

116 години НЕЗАВИСИМОСТ!Колко цинично звучи това днес! За всеки самостоятелно мислещ човек, който формира мирогледа си встрани от пропагандно-информационната матрица...

Схемата лъсна! Разбра се как корумпираните шефове на Хизбула са закупили взривените пейджъри от фирми на МОССАД! Обесиха ги!

Хизбула не си поплюва, реагира светкавично. Шест функционера на Хизбула са екзекутирани. За 20% подкуп от американски бизнесмени в Чехия...