Ахмед Доган за Пеевски: Срам ме е, срам ме е от това момче! Извинява ме се! Не съм си представял, че пак ще преживея елементи от Възродителния процес!
Ахмед Доган се извини пред своите съпартийци и пред цяла България за феномена на Пеевски, който се превърна в уродливо...