Тази БСП на Фритюрника и Трафиканта е непотребна, нужна само на Борисов и Пеевски и затова трябва да умре!
Какво е общото между Фритюрник, Медуза, трафикант на марки?
Всички са слуги на Шиши!
До следващия парламент, когато ще го гледат изотзад и всички ще са непотребни!
Тази БСП е нужна само сега на Тиквун и Шиши!
После – в нужника!
Иван Петров
БСП – Барбекюта и обкръжение заявили от трибуната, че БСП била в процес на модернизация и обновяване.
Интересно, откъде ще я обновят – ще си внесат мигранти и ще ги покръстят в социализъм ли?
Или Кирчо Добрев ще задължи работещите в неговите фирми да се социализират до последния човек?
Щом отишлите на събора не са прогонили с камъни мафиотската върхушка, овладяла БСП напълно, значи тази партия заслужено умира.
Елена Банова

134 години социалистическо движение в България!
Честит празник на тези, които се чувстват социалисти, а не либерал-левичари, ренегати и опортюнисти, и които изобщо знаят що е то социализъм, дълг, чест и елементарен политически морал.
А на онези, които продължават да се кланят на шайка измамници, които се превърнаха в пажове на крупния рентиерски финансов капитал и на шепа мафиоти гробокопачи на България, могат само да се изкажат съболезнования.
От Благоев – Дядото до Насо Фритюрника, коментарите са излишни, всичко е повече от ясно.
На тази откровена гавра с предците ни трябва да се сложи край.
Лицата, които откраднаха партията на българските социалисти, не трябва да се допускат повече до исторически места като Бузлуджа и да спекулират с миналото, да го петнят и омаловажават, да дискредитират и сквернят делото на милиони честни българи и по този начин да продължават да паразитират в българската политика.
Щом ще си търсят „нов електорат“, да спрат да се докосват и да мърсят паметта на дедите ни. Тези типове, които днес са си монтирали сцена на Бузлуджа и крадат от историята на социалистическото движение в България, опитвайки да се пришият към неговите постижения и достойнства, да отидат другаде – при Зеленски, например, или на жълтите павета с идейните си съмишленици от т.нар. „демократична“ общност, може и в Банкя!
Все едно, само да не се подвизават на Бузлуджа с червени тениски и да продължават да мамят хората, че са социалисти и щели да се борят за правата им.
Дебатът за социализма тепърва предстои, той не приключи през 1989, а бе отложен с 35 години, но той няма да се води Зафиров, Гуцанов и веселата им компания с изострен корупционен апетит.
Страхил Ангелов, “България без Пеевски”
Bnews.bg