Следва арест на Делян Пеевски! Оставка на личната му хостеса Мария Филипова! Оставка на Сарафов! Разследване на Борисов!
Рано е да се радваме! Прегрупирането продължава! Чакат ни тежка компроматна война и изборни машинации! Но ще водим тази борба до края, защото тя е за бъдещето на народа ни, за бъдещето на децата ни и никой няма да ни спре!
Благодаря все пак за символичния подарък за рождения ми ден утре!
Иван Демерджиев, служебен вътрешен министър на Румен Радев

Оставката на Желязков не стига за нищо!
Борисов опитва да тича пак пред вятъра и не разбира какво му се говори! Борисов бяга като пале след всеки по – предишен протест и изпуска удобно исканията на моето поколение – от 40+ та до 65+:
Ние очакваме още оставки и още промени.
ПП и ДБ не са говорители на протеста и нека Борисов не се готви за нова Сглобка с тях!
Те няма да пеят основните партитури в хора нито днес, нито утре.
Защо бе проспана цяла една година, през която Делян Пеевски да дерибейства в държавата от кабинета на Тодор Живков. Това беше моят призив към всички партии още преди миналите избори.
Какво очакват хората:
Върнете правата на президента, които отнехте! Имате 160 гласа за това.
Служебният кабинет – да бъде надпартиен и да гарантира честни избори без купен вот и без Пеевски!
Оставка на личната хостеса на Шиши Мария Филипова, на Главчев, всякакви други проксита на Пеевски за служебни премиери и за рефери на купен мач на изборите.
Избор от президента и от парламента на надпартийна и силна фигура за служебен министър на МВР – сериозен юрист, съдия, адвокат или друг тип Човек на Закона.
Искаме Делян Пеевски да бъде изваден от БГ политика и да стане клиент на Прокуратурата. Задължителен арест на Пеевски, защото това е обществено опасен индивид и може да манипулира и неутрализира важни свидетели. Същият арест за Пеевски, който Пеевски причини на Благо Коцев и десеки други.
Няма време за смяна на ВСС сега, НО …искаме:
Оставка незабавно на Борислав Сарафов като и.ф. главен прокурор.
Оставка незабавно на и.ф. шефа на ДАНС Деньо Денев и жена му, която е шеф на ВиК холдинга, който остави българите без вода.
Извеждане на Румен Спецов от Лукойл незабавно.
Пълна ревизия на ББР и кредитите на Делян Пеевски, Данчо Ментата и свързаните с тях лица и “бизнесмени”.
Изваждане на светло на всички знакови дела срещу Бойко Борисов и назначаване на специална комисия прокурори, която да поднови разследването по Барселонагейт.
Незабавна смяна на ръководството на Черната кутия “Информационно обслужване”, чрез която Делян Пеевски и Бойко Борисов фалшифицират изборите от 15 години!
Николай Бареков

За разлика от Корпулентния глашатай, баце Бойко Борисов е старо куче-автомат и много добре знае, че ако не хвърли кърпата, Дебелия ще пусне кръв и ще избяга в Дубай, а цялата държава ще пламне от всички краища за нула време и не гражданска война – всичко заминава, къщите им изгарят и няма къде да се скрият. Бойко е професионален престъпник, но не е луд като Дебелото. Сега ще се правят на умрели лисици, а по медиите ще има брутална кампания от анализатори, коментатори, политолози и всякакви безполезни лостаджии, които ще убеждават как нямаме избор за еврозоната, как трябва стабилност и ще се опитат да вкарат старите лица от преди. Това не бива да се случва.
Нанесен е удар, качествен удар – протестите трябва да продължат!
Правителството подаде оставка. Властта – не.
Желязков си отива, Пунта Мара идва.
Протестите НЕ трябва да спират.
Исканията на народа са:
- Двете прасета – вън от властта.
- Запазване на лева на всяка цена.
Казах, че отвън искат ОС на СТАБИЛНОСТТА. Нямаше вот на недоверие, защото той беше пресметнат да не мине – сами подадоха оставка, по нареждане, за да тушират вълнението. Дебелото няма да се откаже – той има власт над служебното правителство и сега ще играе с номинациите и с прехвърляне на топката. Играта тепърва започва.
Нито крачка назад!
Джони Кеш
Bnews.bg