Митов и МВР лъжат за съседа от ГЕРБ на битият шеф на полицията в Русе! Поръчван ли е от Борисов втори побой над главен комисар Кожухаров заради Барселонагейт?

Все още в публичното пространство няма никаква информация за основният виновник за боя в Русе, при който пострада шефа на полицията. На мистериозният съсед сякаш никой не му търси отговорност и това никак не е случайно…

В интерес на истината (и според информация, която ни беше представена от полицаи в Русе), Кожухаров всъщност се намесва в конфликта за да ги разтърве, след като сам вече е извикал полицейски патрул. Ние това не можем да потвърдим и разчитаме, че не са ни подвели. Изглежда не е сметнал за нужно да се легитимира първоначално, защото сам той е искал да потуши конфликта, започнат от неговият “приятел”-съсед. В тази ситуация обаче е бил повален и ударен. Когато колегите му пристигат, използва възможността да се легитимира и тъй като всички се успокояват, не иска да се раздухва, разбират се и всички си тръгват по живо по здраво. По-късно обаче, когато отива до тоалетна, започва да уринира кръв и да изпитва болки, при което търси и медицинска помощ. Пострадал е бъбрека на Кожухаров и е счупил ребро.

При така стеклите се обстоятелства, когато вече е ясно, че случката ще се разчуе, мистериозният съсед започва да търси начин да потули действията си, които са довели до ескалация и ето така се стига до моментът, в който се появя Даниел Митов в картинката (и с цялата строгост на закона).

Към сегашния момент, една герберска калинка на име Георги, заедно с министъра на вътрешните работи – Митов, чрез лъжа и пред очите на цяла България съсипват живота на четири млади момчета, по възможно най-наглия и просташки начин. С цялото високомерие, на което е способен един некадърен герберски шопар, Митов стои и ни се кара от телевизора, наглее и дори привидно не се замисля, че нещата много бързо могат да излезнат (още повече) извън контрол.

Ние не искаме нищо кой знае какво, просто искаме Даниел Митов да излезне и да каже истината. Да каже ясно, че е излъгал, след което да направи всичко по силите си да освободят момчетата от ареста по най-бързият начин. В противен случай заради простотията му ще пострадат още хора, още младежи и още полицаи, най-вероятно ще го отнесат и верни членове и симпатизанти на партията-майка. Това не го искаме въобще! Но ще се случи, въпреки нашето нежелание.

Обръщаме внимание, че във вече разпространени по националните телевизии кадри, стават ясни адресите и хората, които са замесени. Според нас е напълно възможно някой, абсолютно неволно, да ги сподели из русенските групи, в следствие на което случайно подразнени хора да се опитат да потърсят възмездие и по друг начин. Око за око, син за син. Ще направим всичко по силите си да избегнем такъв развой на събитията, но решението остава в ръцете на Даниел Митов.

Питайте го.

BG Elves

Абе да не би Кожухаров да е починал?

Защо няма информация от медицинско лице ?

И ако е починал, кой точно го е набил ?

За да стигне дотам, той е ритан, или хвърлян.

Десислава Станчева, фейсбук

Продажният прокурор на град Русе обяви преквалифицирането на обвинението в причиняване на тежка телесна повреда на длъжностно лице!!!
По каква причина бе изрод???
Първо – това длъжностно лице не е било при изпълнение на служебен дълг, и не се е легитимирало!!!
Второ – момчетата са действали в състояние на неизбежна самоотбрана, когато двама едри, агресивни, татуирани и пияни граждани ти препречват пътя на автомобила, нанасят ти удари в главата и искат да те изкарат от колата!!! Това е поведение на бандити, рецидивисти и криминално проявени лица, каквито всъщност са и тези двамцата: ченгето – дясна ръка на Таки и Тиквата – бивш Сикаджия, а съседът му Георги Димитров съответно дясна ръка на бившия Сикаджийски бос в региона – така наречения Мацола, в чието и заведение тези двамцата порядъчно са се отрязали!!! А и това си е приличало на опит за противозаконно отнемане на автомобила на младежите!!!
Трето – доколкото разбирам в сбиването не са участвали и четиримата младежи, а само двама от тях – единият само на 16 години, а другият на 18, така че нито са имали надмощие като численост, нито пък са превишили нивото на адекватна самоотбрана!!! Дори напротив превъзходството и като килограми, и в години, и в мускулна маса, а бих добавил и в татуировки и златни ланци по вратовете е било изцяло на ченгето и неговия съсед!!!
И въпреки това са изяли пердаха!!!
И четвърто – доколкото разбирам – ченгето мафиот е дясна ръка на Тиквата, и е замесено в Барселона – гейт, като любовницата на Тиквата е прехвърлила бизнеса с модни стоки и недвижимостта в Барселона на съпругата на въпросното ченге!!!
А доколкото знаем всички, Тиквун не оставя свидетели на тъмното си минало и корупционните си сделки, така че моята прогноза е, че това ченге е пътник и рано или късно ще бъде поръчан и сготвен от Лайномета от Банкя !!!
А е твърде възможно след като в полунощ е разбрал за инцидента с неговия човек в Русе, Тиквата просто да е изпратил гавазите си да го довършат и нещо не е тръгнало както трябва и Златният Ланец е оживял !!!

Автор: Валери Николов,

по информация на BNEWS

Bnews.bg