Партията на Румен Радев може да бъде обявена до 40 дни и единствено тя ще гарантира алтернативата на Пеевски и Борисов! Вижте какво следва!

Милиони българи изгониха Желязков и Борисов заради Пеевски и неговата безмерна наглост, лакомия и алчност.
Пеевски е абсолютен обществен враг номер
Едно, но държи властта и въобще няма намерение да я пуска и хруска държавата ни с лаком апетит на големи порции. Всички служебни премиери от постното меню са само хора на Пеевски – от личния му бардак с Рая НаДелян и Пунта Мара Филипова до зависими и държани за топките индивиди като Главчев, лелките около него и част от трупата в БНБ. Гарантирано от малоумните ПП и ДБ, които сега таят напразни надежди и кроят нови схеми да се върнат в играта.
Каквито и формули да се гледат, от този протест не изплува нищо ново, но се роди блок от 1,5 милиона български граждани, които не са гласували отдавна и ще го направят със сигурност напролет, ако се появи нов политически субект. Това е големият капитал, но с него ще разполага само един – който даде заявка да е най-голям и да може да спре Пеевски и да го натика в миша дупка.
Как се разпределят гласовете към момента в проценти (съвсем грубо):
Четири блока с по 25% от гласовете на малко над 2 милиона българи – по 0,5 М гласа за блоковете на Борисов, на Пеевски, Градски либерали и Патриоти.
Абсолютен тупик, готов да роди още по-голямо отвращение и гнусни сглобки около широката талия на Пеевски. Всеки ще бъде изкушавам да се хване с Прасето и Тиквата чрез бухалки и изкушения, а те са безскрупулни и готови на сделки.
Това, което може да даде рестарт на системата и да ни измъкне от политическото блато е единствната реална възможност – Румен Радев да използва енергията на протеста и да договори с наличните партии прилично служебно правителство и безкомпромисно излъчен министър на МВР и този министър, който ще отговаря за изборите. Задължителна е промяна, отваряне на прозорците и проветряване в черната кутия на двамата политически мафиоти – “Информационно обслужване”, което краде до половин милион гласа за ГЕРБ и Ново начало.
За кражбите от бюджета, всеобхватна Ревизия в ББР и нов ВСС – след изборите. Задължително е да се смени абсолютно компрометирания Сарафов и да се натисне проваления шишков слуга Кошлуков, за да освободи директорския кабинет БНТ, която е узурпирана на Пеевски.
Всички тези малки промени могат да станат само през граждански натиск от улицата и с решаващата роля на президенството. Мафията няма да даде и милиметър без бой. Тези са способни на всичко – включително да се гаврят с трупа на партньора си Слави и да лъжат в очите младите лекари, майките и децата. Това са индивиди без никакви морални задръжки – социопати.
След като свърши това в рамките на не повече от 40 дни, Румен Радев трябва да даде алтернативата, която хората очакват от него.
Включването на Румен Радев в политиката ще даде повод на над милион и половина българи да гласуват за него. При 3,5 милиона гласували новата партия ще вдигне вълна, която буквално ще потопи и удави онзи 1 милион максимум купен и корпоративен вот за ромския барон Пеевски и Борисов. По-малките нямат шанс и техните гласове ще се прелеят към най – голямата партия.
Без нова партия на Радев се очертава негоден и раздробен парламент от 6-7 партии, които ще дирижира Пеевски от кабинета на Тодор Живков. Още от същото. Асен Василев, генерал Атанасов и Мирчев няма как да възбудят избирателите.
С новата партия на Радее парламентът ще е петчленен и в него най – голямата партия – тази на президента ще е с близо 120 (половината) мандати. Това гарантира пълната изолация на Пеевски и ГЕРБ, създаване на силно работещо правителство и избор на нов ВСС и нов главен прокурор, който ще се захване с едрата корупция и дебелите акули в нея.
Това е същото, което искат и милионите протестиращи българи по площадите.
Единственият вариант през 2026 година не Пеевски да раздава порциите и същият да поеме от кабинета на Тодор Живков към ареста на Националното следствие (такъв късмет носи каб. 222А в Партийния дом) е Румен Радев да излезе на избори и да вземе властта.
Сега е моментът.
От 6 месеца аз и BNEWS ви казваме, че международните фактори са вдигнали червен картон на Пеевски и са дали ултиматум на Борисов да се разкачи от него, ако мистър Магнитски не напусне до 1 ноември политиката. Вместо да се маха Пеевски реши да узурпира докрай държавата и да краде с Борисов Лукойл и Тотото. Това напълни площадите, но Пеевски е доказано луд, защото всеки път прави едно и също (краде като обезумял за последно), а очаква различен резултат. Няма как да стане.
Точно преди една година ви казах в BNEWS, че правителството с мандата на ГЕРБ и с БСП и Дългия вътре ще бъде кабинет на Пеевски. Познах и това.
От няколко месеца ви казвам, че през 2026 премиерът на България ще се казва Румен Радев. Това е единствената възможност някой да ни отърве от Пеевски и Модела КОЙ и да пенсионира Борисов.
Това не са прогнози, а анализи, които се сбъдват. Който чете BNEWS го знае много добре.
Николай Бареков
Bnews.bg