Слави потвърди, че е жив след концертите на уше на Делян Пеевски в хотел Берлин!

Слави покани Тошко вкъщи на диванчето да разделят хонорарите и бакшишите от 10 месечното си участие като подгряваща група в “Шоуто на Делян” с Курило Бенд и Росен Желязков – Жабата на китарата!
Слуховете, че Курило Бенд и Слави са пеели на уше на Делян Пееевски и са му свирили на дудук десет месеца в механата на Хотел Берлин срещу хонорар от 10 М $ месечно, които Мирински е изплащал на Бай Гроздан Караджов и Тошко в подаръчни пликове и торби с черен цвят на златни ивици, засега нямат потвърждение!
Няма потвърждение и слухът, че Тошко, Павела и Балабанчето са имали и индивидуално по-пикантни и дискретни сеанси, които са били заплащани в плик всеки месец без знанието на Дългия.
За награда за добре свършената работа Слави праща Тошко Африкански на специализация за по 500 $ месечно в Сицилия заедно с младите български лекари, за които парите не стигнаха, понеже министър на здравеопазването на ИТН д-р Силви и Здравната каса набиха всички милиарди в частните болници на Делян Пеевски.
Павела Митова, която проведе Комисия в Парламента за кражбата на Лукойл от Пеевски за 26 секунди и другата танцьорка от Шоуто на Слави са възнаградени с връщането им на пилона, на който ще танцуват в работно облекло пред отбрани клиенти. Преди това Павела ще усъвършенства френския, за да чурулика още по бързо, когато смени микрофона на парламента с по-дебел от истинска кожа.
Кабинетът Желязков падна заради алчността и ненаситната лакомия на Делян Пеевски, който го превзе отвътре още от първия ден, но Слави, Тошко, Павела и Балабанчето с барабанчето така и не получиха усещане за Дебелото Момче, освен няколко деликатни вътрешни оргазми, които останаха скрити от широката публика.
Bnews.bg