Борисов призна: Аз поисках оставката на Желязков! (видео)

Борисов призна: Аз поисках оставката на Желязков! (видео)

Закъса ли го? Лидерът на ГЕРБ пусна на живо брифинг от партийната централа прав пред хората си, строени на скамейката

Изказването на Росен Желязков беше брилянтно. Направи така, че през тези 11 месеца да няма нито едно нещо, от което да се срамуваме“, заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов след като премиерът обяви оставката на правителството.

Той съобра обкръжението си в централата на ГЕРБ, където в момента изнася реч, пълна с характерните за него самохвалства.

Не намирам нито една грешка, каза лидерът на ГЕРБ, след като кабинетът „Желязков“ подаде оставка.

Аз настоях за тази оставка, за да не заличат ГЕРБ, добави той.

„Вижте иронията – Царят и Първанов ни вкараха в ЕС и НАТО, историята след това заличи партиите им, ГЕРБ вкара държавата в Шенген и еврозоната, и за да не ни заличат, настоях за тази оставка днес. Защото аз когато имам проблем с децата или с младите около мен, най-лесно е да го набиеш и да му кажеш, че нищо не разбира – тогава оставаш неразбран, когато седнеш и внимателно обясниш, те те разбират. Тези деца на площада, те са нашите деца. Защо им се сърдим, че искат да мечтаят, да имат мечти?“, каза той.

Очаквайте подробности.



Mignews.info