Мария Илиева проговори за любимия си съпруг: Заедно сме благодарение на Ковид! (Вижте как се залюбили с Междуречки)
С моя Александър се запознахме по време на пандемията! С тези думи Мария Илиева проговори пред Гала за любимия си съпруг Междуречки. Техен приятел все й обещавал да я запознае с един стойностен мъж, но въпросният господин все не се появявал.
С бъдещия си съпруг се срещнала когато веднъж по време на пандемията бил отменен неин концерт в град Бургас. Естествено, певицата била много ядосана от провала на събитието, Но за сметка на това съдбата я изненадала с дълго чаканата среща с Александър Междуречки.

Тъжнзта Мария Илиева се преборила с тъгата и била изненадана от появата на бъдещия си любимия. Който се появил сякаш ей тъй от нищото. Датата, на която става запознанството им певицата помни завинаги, Първата им среща се състояла през лятото на 11 юли. И как няма да я помни, оттогава до днес живота й тръгва в нова посока и с Александър е повече от щастлива.

;Поп кралицата призна още защо предишните й връзки са претърпели провал. Мъжът никога не е бил виновен, вината беше в мен. Преди да срещна сегашния си съпруг не бях готова за връзка. Сега с моя човек съм толкова щастлива, двамата сме в хармония и изпитвам с него невиждано щастие, заедно с децата.
източник: България днес