Държавата на дерибеите с двете мутри на върха! Ето защо Румен Радев е абсолютно прав и случаят в Русе го доказа!
Бруталният случай в Русе с пияния шеф на МВР – Ново начало, който се прави на мутра с натаралянкания си комшия от ГЕРБ и се заяжда с четири хлапета, които ги набиват, защото пияниците едвам се държат на краката си, а после учениците лежат в ареста, вместо истинските виновници, напълно описва безнадежната ситуация в завладяната държава.
Едва ли има по-казани на място думи от тези на Румен Радев: “Мутри вън” и “Вън дерибеите от държавата” на последните два митинга в Гулянци и Пловдив с негово участие. (Снощи в Пловдив Радев бе бурно аплодиран и влезе в диалог с публиката като американска рок звезда, а премиерът Желязков и военният министър бяха мощно освиркани от гражданството).
Какво имаме като държава и как се вписва русенския случай в това?
Всички институции в държавата, с изключение на една – президентската, са изпразнени от съдържание.
Имаме правителство – фасада с водопад за повече шум за прикритие на Задкулисието.
Имаме парламент, в който няма опозиция, а всичко се решава от хрумките и режима на оцеляване на един човек, попаднал в прангите по Магнитски.
Най-отгоре на държавата стоят две мутри (Стара и по-Дебела), които дерибействат на всички нива и институции, а надолу по места има малки дерибеи, които са техни представители. Общо взето на принципа на СИК и ВИС от 90-те години, с тази разлика, че сега стикерите не са по дюкяните и колите, а по вратите на институциите.
Шефът на МВР – Русе е типична локална мутра с ланец и татуировки и бицари от фитнес залата, който след серия от мръсни поръчки за мутрите от София, е назначен за областен директор на МВР от служебния кабинет на Пеевски (Главчев). На изборите МВР заедно с криминалния контингент работи яко за купуването на гласове за партията на санкционирания за корупция по Магнитски олигарх. Вместо да пази изборите от посегации на бандити, МВР ги опорочи и обърна резултатите. Извършиха се зверски фалшификация и България затъна в блатото на кабинета Пеевски – Борисов с фасада Желязков. За фаталните 8 месеца виждаме как се превземат всички останали непревзети институции и бухалки и се крадат от двете мутри и дерибеите им рекордните 20 милиарда лева – или по 3 милиарда на месец, което е световен рекорд за бедна държава като нашата.

Случаят “Русе”.
Дерибеи в колаборация с местната власт и завладените местни подразделения на ДАНС, Съд, Прокуратура, НАП, БАБХ мачка бизнеса, оформя симбиоза с организираната престъпност и щави наред в полза софийските мутри. Това тотално корумпира и развращава средата – от областния управител и общинската власт до училището и социалните заведения. Само седмица преди побоя над МВР шефа тумба разлютени роми от махалата нахлуха с гняв в същото лечебно заведение, в което лежи ченгето – мутра, защото загина тяхна родилка и те смятат, че е заради безхаберие на лекарите. Идват спец части и изтласкват, а и набиват, ромите пред камерите на медиите – стана цирк за пред света.
Седмица по-късно пияният шеф на полицията се озовава също там в Интензивното. Набит от тийнейджъри, на които се прави на бандит и на мутра, посягат първи с комшията му, а накрая, когато лази на четири крака, се представя кой е.
Твърдя, че Борисов и Пеевски са научили в реално време истината и какво се случва, след което започват прикриването и фалшивия пиар, върхът на който е позорната фалцетна изява на техния слуга и палячо Дани Митов и действията на МВР, съда и прокуратурата до днес.
Вместо да вземат алкохолна проба на ченгето – скриват го и пускат абсурдни версии как е набит – включително, че тръгнал на фитнес след полунощ или в 5 сутринта.
Скриват съучастника му – виден гербаджия в града с цялата рода в ГЕРБ.
Натопяват децата и ги прибират в ареста, за да обърнат случая с хастара навън и да ги изкарат виновни, а съдът и прокуратурата действат като юмрука на Вишински в бившия Съветски съюз – смазват като стоманен чук всеки, който се изпречи на пътя на корпулентните дерибеи. С нетърпение очаквам ченгето да проговори най-сетне и да спрат да го крият, за да врещи още веднъж цяла България. Вместо да се скрие вдън земя заради страшната излагация, надали гьонсурат като Пеевски ще му позволи да хвърли оставка.
Проблемът на целия режим на корумпираните, че унищожаването на държавата води до много невинни жертви, които се множат с всеки изминал ден.

Всенародното одобрение по места за Румен Радев и то там, където кракът на Борисов и Пеевски никога няма да стъпи сред народа, дори и с многолюдна охрана от мутри и гавази, показва, че се задавя огромна всенародна вълна антистатуквото, която ще намери своя искрен изразител в лицето на президента. Разписано е да се случи и то става пред очите ни. Има търсене, а вече има и предлагане.
Тази вълна ще помете двамата шишкави чаушесковци до няколко месеца. И колкото по-късно ги помете, ще е по-зле за тях.
Краят им е близо. На още 2-3 случая като този в Русе и като тези с убийствата по тротоарите на България, пази Боже!
Николай Бареков
Bnews.bg