В държавата на мутрите Боко и Шиши каквито мутрите, такова и МВР-то!

Едно време какви мутри имаше със страховити прякори като Животното, Пантерата, Чука, Урода, Глигана … и пак нямаше нито един набит шеф на Областна дирекция на МВР. После на мястото на СИК и ВИС останаха две мутри в държавата и деца – ученици, които не са се събличали в час по физическо, набиха като куче шефа на МВР – Русе, разбира се, пиян като кирка, нищо че е има вид на нацепена батка и мяза на мутра от едновремешните.

Каквито са ни мутрите в държавата на Боко и Шиши, такова ни е и МВР-то!
ОСТАВКА
Мутри вън
ВънДерибеитеОтБългария

Николай Бареков

Bnews.bg