В държавата на Прасетата: Убиецът с АТВ-то на Слънчака бил дрогиран с марихуана! И бе пуснат вкъщи от съдия – син на наркобос!

Същият наркоман бе пуснат вкъщи от съдия в Несебър, чийто баща е прочут наркотрафикант.

В кръвта на 18-годишния Никола Бургазлиев, врязал се с АТВ в туристи в Слънчев бряг, е установена мариухана. Това показват резултатите от химико-токсикологичната експертиза, съобщиха на брифинг в Съдебната палата в София, понеже депото бе прехвърлено в Националното следствие поради шуробаджанащината в Несебър – убиецът е син на двама полицаи.

Обмисля се преквалификация на извършеното от него деяние от неумишлено в умишлено. Същият първоначално бе пуснат под домашен арест от съдия в Райония съд в Несебър, който се оказа син на наркобос, който пренасял тонове кокаин на Брендо с кораби..

Из Фейсбук:

В държавата на ПРАСЕТАТА:

Плащаш данъци – нямаш вода…
Плащаш винетка – пътят е убиец…
Вървиш по тротоара – прегазвате АТВ.
Седнеш на пейка край реката – пада изгнило дърво и те убива.
Качиш се на автобуса – рецидивист с купена книжка се врязва в него и те убива.
Качиш се на атракция – аварира и пак умираш.
Отидеш на морето – изгорява ти колата.
Не излизаш от вкъщи – влизат и те убиват за 10 лв.
Чакаш бебе в родилното – убиват ти булката…

Виновни никога няма. Полицията и прокуратурата спят, а всичко, според „обективните“ медии, е случайно и изолирано.

Bnews.bg