Мадам В(еска) Томова от Афера е права: Пеевски и Таки са в симбиоза и ще си останат в такава, докато …

Войната на Шиши с Таки за признанието “капо ди тути капи” на БГ Мафия унищожава и последните опити за прелигитимация на санкционирания по Магнитски бос на организираната престъпност в българската политика.

Мадам В от Афера днес твърди обратното, но, парадоксално, със същия резултат – Пеевски бил в симбиоза с Таки, но се готвел да води война с Боко и дори да удари пръв.

Тук сигурно е права бабата от Варна – Пеевски е много страхлив и като всеки страхливец удря пръв, но да не забравяме, че и Борисов е всеизвестно шубе, така че не се знае КОЙ пръв.

Явно Пеевски е прекалено прост, за да осъзнае как собственият му медиен слугинаж в лицето на Веска Томова, Валерия Велева, Дияна Дамянова и Цветанка Андрева го закопава яко с всеки изминал час. Много баби – хилаво дете, макар и пухкаво.

Сега Пеевски е много по-близко до образа на Пабло Ескобар, отколкото беше 2013 година, когато го изпъдиха от ДАНС с всенародни протести, в които и Борисов участваше активно.

Защо залозите за Таки и Боко във войните им с Пеевски са по-добри?

Защото гангстерските войни се печелят от истински гангстери, а не от Мамино детенце, родено със сребърна лъжица в устата.
Защото цялата улична престъпност няма да се обърка КОЙ е босът за разлика от продажната и оядена артистокрация около Доган в ДПС.
Защото Борисов отдавна си подготви почвата за победата, елиминирайки с интриги по-умните хора около приятеля си и заменяйки ги със слуги и безмозъчни хранрутници.

А, че Пеевски и Таки са в симбиоза и каквото и да правят ще останат такава, “докато смъртта ги раздели”, доказват и снимки като тази от вчера на две знатни красавици:

Острието на Шишкото в борбата Станка Златева и острието на Таки в Парламента Росица Кирова в симбиоза на световното по борба за девойки в Самоков, на което борческата нация България зае последното място с 0 точки.

Bnews.bg