ПОЗОР! Глупавата Станка Златева на Шиши занули буквално българската борба!

Разпадът в българската борба, след като Пеевски овладя Федерацията чрез простовата боркиня Станка Златева, се вихри с пълна сила и копае ново дъно. Бившата гербаджийка от Сливен смени ГЕРБ с Новото начало и тепиха с шефския офис и резултатите са налице. Олимпийските шампиони Семен Новиков и Магомед Рамазанов вече са извън националния отбор, а девойките стигнаха дъното на Световното, което се проведе пред българска публика. Резултатът е само Нули. Зануляване! Няма и дъно, а ще става все по-лошо при това некомпетентно ръководство. Същото сполетя и друг златен български спорт – щангите, след като Пеевски сложи ръка и на Федерацията по вдигане на тежести. Когато се съберат глупост и арогантност на едно място, резултатът винаги е такъв, коментират пред BNEWS препатили деятели и олимпийци в най-българските спортове.

Няма как да е друго, след като Шиши върна в политиката мутренските изпълнения от началото на 90-те години, а после ги прехвърли и в спорта със своите безмозъчни проксита.

Последно място заеха девойките ни в отборното класиране на Световното първенство до 20 години, което е в Самоков. 

О точки! Такъв е активът на момичетата, водени от Симеон Щерев и Елис Манолова. 

З загуби с туш и 3 с технически туш, плюс една служебна – такива ги свършиха девойките, тренирани през годините от Станка Златева. 

Отборно сме на последно място с 0 точки и в свободния стил. 

Разочарованието е огромно! Наредихме се до Тайван и Косово… 

Станка Златева и компания да прочетат поне главните букви на всяко едно изречение и да поемат своята отговорност! 

Арена спорт

Bnews.bg