Рок, сълзи и драма на погребението на Ози Озбърн ( Дори Шарън не издържа)

Семейството на Ози Озбърн преживя болезнено погребението му. Музикантът, който почина миналата седмица, беше изпратен с рок, сълзи и много драматично послание от любимата му съпруга Шарън. Риалити звездата и тв водеща не успя да сдържи сълзите си и почти припадна по време на церемонията за погребението. Придържана от сина си и дъщеря си – Джак и Кели, тя все пак успя да изпрати съпруга си, колкото и да беше голяма болката й.

На церемонията присъстваха и другата дъщеря на Ози – Ейми, както и синът му Луис, роден от първия му брак с Телма Райли. Траурната процесия спря на моста „Black Sabbath“, като така отдаде чест на легендарния музикант в началото на кариерата му.

Кели криеше сълзите си зад черни очила с кръгла форма, любими на Ози, но майка й Шарън направо се беше смалила по време на погребението. Съпругата на Ози на няколко пъти се олюля и избухва в сълзи, преживявайки за пореден път загубата му. И опитите на децата й да я успокоят, не бяха особено успешни.

Целият музикален свят се прости с легендата на рока, който си отиде само седмица, след като изнася финалния си концерт в Лондон. Тогава той пя на стол и заяви, че би желал така да бъде запомнен – правейки музика, а не скрит в дома си, докато очаква края на своя живот…