НАП и Агенция „Митници“ влязоха в „Лукойл“ по нареждане на Главчев

НАП и Агенция „Митници“ започват физическа инвентаризация на наличностите в „Лукойл“. Това става по разпореждане на служебния премиер Димитър Главчев.
Причината за проверката е голямата разлика в приходите от ДДС и мита от рафинерията, които в рамките само на няколко месеца варират с десетки милиони левове.
свързани
„Ако през февруари приходите от ДДС и мита от „Лукойл“ са били 90 млн., март месец са били 40 млн., април месец са 228 млн. На съвещанието вчера решихме да възложим на Агенция „Митници“ и НАП да се извърши физическа инвентаризация на наличностите в „Лукойл“. Казаха, че към момента нямат спомен такова нещо да е извършвано“, обясни Главчев.
Вижте повече в репортажа.
Какво ще правиш на 9 юни?
Снимка: Димитър Кьосемарлиев (Bulgaria ON AIR)
Тагове:
Източник: Bgonair.bg