Котараците предадоха Бойко Борисов и станаха свидетели на МВР по аферата с Мис Бикини и Къщата в Барселона

Проговарят и излизат на светло сенките от най-тъмното задкулисие на ерата на Борисов и Пеевски. Тези сенки, които знаят всичко за най-интимните издънки на Бойно Борисов и всичко за личния живот на бившия премиер. Това са тези, които знаят всичко за будоара на Борисов, знаят всичко за всичките Мата Харита в спалнята на премиера и кои са те. Проговарят тези, които пълнеха нощните шкафчета до главата на Борисов с кюлчета и пачки по 500€ и му доставяха мазилата, презервативите и лубрикантите, с които Бсце ощастливяваше девойки, съпартийки, депутатки от всички партийни цветове, министърки, журналистки и издателки.

Бойко Борисов е предаден от най-близкия си кръг. И не говорим за Пеевски, Мирински и Ревански, за Котараците, които знаят всичко за него и за тайните му офшорки. Тримата братовчеди от Перник – Роската, Иван и Божинката са с Борисов още от годините му на кмет на София. После се ориентираха към Пеевски и то съвсем навреме, защото след 2015 година Пеевски почти еднолично овладя държавата и ГЕРБ. Аферата Барселогейт е още от първия мандат на Бойко Борисов като премиер, но се точи и по-късно, когато Мис Бикини сменя Къщата в Барселона с имоти в Дубай и Турция. През този период за нея се грижи най-големият котарак – Росен, който и плаща сметките и издръжките в чужбина. Росен е сват и съдружник чрез децата им на Ветко Арабаджиев, които е особено близък с Ради Ролекса – Ради Ревански и оттам с Делян Пеевски.
Росен знае всичко за незаконната дъщеря на Борислава Йовчев от Бойко Борисов и дълго време се е грижил за тях със съвсем законните си доходи от бизнес в чужбина с мини в Африка. Баш котаракът е бил отвратен от отказа на Борисов да си направи ДНК тест и от страха му да си признание детето и дори да се кълне във внуците си, че нямал такова.
Въпросът е дали Котараците не са подтикнати да предадат Бойко Борисов именно от Делян Пеевски. Понастоящем Пеевски и Борисов продължават да въртят общ бизнес с обществени поръчки, но предимно в София и Голяма община, която се управлява от СОС, а съветниците са под техен общ контрол. Посредници между Пеевски и Борисов са Красьо Черния и Боби Новерата, които всеки ден пушат дебели пури с Борисов на тенис кортовете в Банкя и обсъждат далаверите и готините мадами наоколо.

Пеевски иска да се отърве от Бойко Борисов, защото смята, че онзи вече го е предал и се е разбрал с управляващите да го метнат под автобуса.

Истината е, че двамата корпулентни мафиоти взаимно се топят пред властта и много искат сделка с нея, но нямат такава и няма и да имат.
Но както казва народът, надеждата умира последна.

Bnews.bg

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *