ЛЕШ!! Нети мина 50-те и се резили за слава: Показно рева за Дара, а сега се разчекна с Иво Димчев! (дори Дони е в шах – СНИМКИ)

Чували сме много за кризата на възрастта, която настъпва по различно време за всеки… и ето, че тя май яко е ударила Антоанета Добрева или просто Нети. Да, същата тази Нети на Дони, която винаги е била шантава, но обрана и естествена, днес буни духовете в мрежата. За жалост не с нещо хубаво.

Ярко впечатление прави фактът, че след като мина 50-те, Нети се промени драстично. Поведението й вече е на жена, драпаща постоянно за внимание. Нети се държи така, сякаш й е жизненоважно ежедневно да получава лайкове и комплименти от хората, за да повярва в собствената си стойност.

Как иначе да обясним факта, че в рамките на няколко дни тя не спря да се отърква у „силните“ на деня?! Първо пусна шокиращо тъпо клипче, в което снима себе си, ревяща след победата на Дара на Евровизия. Странно защо обаче, щом акцентът е Дара, тя не я показа нито веднъж?! Камерата през цялото време даваше нейното лице и… ами не го изигра добре – сълзите и вълнението бяха видимо режисирани.

Днес същата тази Нети си качи провокативна фотосесия с всеобщия любимец от „Капките“ Иво Димчев. На кадрите тя е по чорапогащник и се чекне на Иво, демонстрирайки колко са близки двамата. Интересно защо не го правеше преди, след като били приятели още от училище…

„Хората виждат всичко това, тези напъни… и бързо й скроиха шапка. Това, което прави Нети, е толкова нелепо и прозрачно, че да й се чудиш на акъла. Проблемът е, че и самият Дони е шашнат и не знае какво става с нея и какво я е прихванало – критическата ли, що ли?!“, коментират близки до двойката източници.

Източник: Crimesbg.com