Срам за Посолството, ча сачо Пеевски остана да громи Путин
Това, че само Пеевски громи Путин в Парламента и в триъгълника на властта, говори добре за Путин, но много лошо за Посолството. Русофилите и нас се увеличат експоденциално заради нашествието на пеевските скакалци.
Нашите приятели трябва да си направят сериозен анализ как политик с практически 0% доверие сред народа е станал техният основен изразител на евроатлантическите ценности?
Ако Пеевски загуби правото да превземе марката ДПС, за него има опция да се джойтне към евроатлантиците от ПП/ДБ и така коалицията да се преименува на ПП/ДБ/ДСБ/ДСП.
Източник bnews.bg