Русия и САЩ ще се разберат в Аляска за Украйна, Европа ще плати сметката

Русия и САЩ ще се разберат в Аляска за Украйна, Европа ще плати сметката

Музика за ушите ми е да слушам в ефир интелектуалните им изпражнения на Тагарев от типа „Путин надигра американския президент“ и „дезинформацията и пропагандата на Кремъл победиха“

Срещата в Аляска отваря вратата към това, което аз и други отдавна казвахме, че ще стане.

САЩ и Русия ще се разберят, войната в Украйна ще приключи с поражение за украинците, и Европа — тоест всички ние, включително — ще платим сметката. Заради слепотата на елитите ни, включително цялото българско правителство и мнозинството в Народното събрание.

На фона на това наблюдавам с голямо удовлетворение сблъсъка с реалността на родните анализатори, геополитици и разни други стратези — тип Тагарев тази сутрин в ефира на bTV — на които ще им се налага да обяснят все по-неадекватно собствената си мисловна немощ.

Музика за моите уши е да слушам в ефир интелектуалните им изпражнения от типа „Путин надигра американския президент“ и „дезинформацията и пропагандата на Кремъл победиха“.

Не, мили глупци! Не е дезинформацията победила, а военната сила. И колкото по-дълго европейците отказват да свалят розовите очила, толкова по-голямо ще е стратегическото поражение за целия ЕС.

Ние в България, разбира се, продължаваме да копаем дъно — всякакво: геополитическо, фискално, корупционно. Но докато ни управляват мутри, тлъсти корупционери и дребни шарлатани, ще бъде така.

Слави Василев



Mignews.info