Политическите локали Бойко Борисов и Делян Пеевски имат план как бутнат кабинета Радев!

Генералът от ВВС превърна политическите локали в политически маргинали, но Корпулентните готвят сурово отмъщение и мафиотски реванш. Ето как.

Борисов и Пеевски приключват като политици и като олигарси, ако останат в опозиция след края на годината и те го знаят много добре. Ако останат без партии и без връзката с хранителната верига на държавата, главатарите на ГЕРБ – ДПС ще загубят целия корупционен кеш, който ги захранва и техните бизнес империи ще рухнат зрелищно под напора на собствената им тежест. Това включва не само силно неефиктивните им бизнеси и надценените имотни проекти, ползвани за пране на мръсните пари, но и медийни фалити и загуба на медийно влияние. Без бухалките си МВР и службите прокуратурата остана единствената опора на Пеевски и Борисов, а с избора на нов ВСС ще падне и последният им бастион. Време е за отчаяни действия и разкешване, защото безжалостният план на генерал Радев срещу олигархията действа безотказно. Неслучайно преди изборите Румен Радев каза, че Пеевски е един обикновен олигарх, който ще бъде свален от сцената. В момента се случва точно това, а новият премиер действа пунктуално и по буквата на закона. Ако не вземат мерки, Борисов и Пеевски знаят, че ще свършат не само политически, но и на съдебната скамейка и в затвора.

За целта двамата Шишковци са заделили сумата от 100 милиона евро, а за свои съдружници по неволя в начинанието “сваляне на кабинета” са определили своите полезни идиоти от жълтите павета. Идиотите с жълто около устата търпяха цяла година кражбите и безобразията на сламения кабинет Желязков заради Еврозоната, а сега ще скачат от първия ден срещу Радев заради …Путин. Парите отиват по две направления – активизиране на протестната енергия на градските либерали. Психодесните от жълтите павета да известни със своята хиперактивност и сега тя ще бъде впрегната в целта анти Радев от идеолозите на старата Сглобка. Вчерашният маргинален пърформънс на хиперактивния градски маргинал Манол Глишев и вечния протестър Йоло Денев събра между 500 и 1000 протестиращи срещу бюджета и Путин, а половината от тях бяха гербери, докарани по поръчка и без излишен шум в социалните мрежи. От есента – още от 1 септември, протестите стават яко платени и по два – три на седмици без почивка, за да акумулират улично напрежение. Шишкото Пеевски е готов отново да метне овчата кожа на евроатлантик и да поведе заблудените овце от ППДБ по жълтите павета към евроатлантически светли бъднини.

Втората част от схемата включва спечелване на президентските избори от кандидат на ГЕРБ и тайно на Пеевски. Предвид твърде слабата кандидатура на Андрей Гюров Пеевски и Борисов обмислят силен тестостеронов кандидат, който да излезе като независим, но подкрепен от ГЕРБ и тайно от ДПС – Пеевски. Привидно ДПС на санкционирания за корупция по Магнитски олигарх ще издигне техен кандидат на първи тур, за да мобилизира циганския вот, който ще им струва няколко милиона евро, ако МВР не блокира махалите в стила “Демерджиев” на здравата ръка.

Целта на цялата организация е да се стигне до балотаж между кандидата на Прогресивна България и този на ГЕРБ. На втори тур ще бъдат активирани и градските либерали с пари и с плашилото Путин, за да сформират нова Сглобка с Пеевски и Борисов и да подкрепят техния кандидат.
На балотажа ще се вършее здраво в циганските махали от купувачите на Пеевски и Борисов, за да изцедят и последната капка от римския потенциал. С тумба цигани напред и с корпоративния вот на ГЕРБ (250 хиляди плюс 500 хиляди) Пеевски и Борисов ще имат нужда от двойно повече гласове, за да стигнат до 1,5 милиона гласа, които биха им дали шансове на втори тур, но само при ниска избирателна активност.

Bnews.bg

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *