Общински съветник от Хасково дефилира с Ламборгинито в Монако (видео)

Общински съветник от Хасково дефилира с Ламборгинито в Монако (видео)

Едри бизнесмени с коли за над милион евро са се заели с общинските проблеми на Хасково

След като показахме видео, в което общинският съветник от ДПС – Ново начало Ерол Искендер танцува полугол в дискотека, самият той се включи огорчен в коментарите.

По думите му клипът бил от коледно парти в собственото му заведение, сякаш това помага на случая, който меко казано бе проява на лош вкус…

Междувременно Искендер реши да сподели и кадри от Монако с луксозни коли, в познатия си вече стил, но видеото мистериозно изчезна от профила му.

Радваме се, че едри бизнесмени с коли за над милион евро са се заели с общинските проблеми на Хасково и се надяваме след командировката на г-н Искендер с ламбото, той да го превърне в българското Монако!

Хем ще спести от бензин!



Mignews.info