Мон Дьо разплака Борис Дали! Певецът призна, че е милионер и кой е виновен за раздялата с жена му

Мон Дьо успя да разплаче секссимвола на попфолка Борис Дали
Певецът никога не е бил толкова, до болка, откровен за личния си живот, за отношенията и раздялата с първата си съпруга, за новата му жена и за това, което обича да прави.
Именно пред Мон Дьо той призна, че не можел да стои на едно място и да се занимава само с едно нещо в живота си. Дипломираният машинен инженер обожавал да „човърка“ техниката, както и да се радва на произведеното от 35 декаровата си градина.
„Повечето от моите колеги са само певци, но аз немога така, ще се побъркам. Обичам да върша няколко неща наведнъж. Колкото повече, толкова по-голямо удоволствие ми прави“, заяви чалга певецът. Той призна, че отдавна е милионер, но е убеден, че всеки може да го постигне, стига да работи здраво и да го иска достатъчно.
В момента строи параклис „Свети Константин и Елена“ в родния си град Бобов дол, заедно с няколко приятели. Това иска да остави след себе си, повече от музиката, която прави.
Певецът проговори и за раздялата с първата си жена Лили Станчева и майка на двамата му сина. С нея били заедно още от ученическите години. Но тя първа поискала да се разделят. Защото помежду им вече се усещало напрежение и се разминавали по важни житейски проблеми.
Сега се разбирали повече, смеели се, разговаряли нормално и споделяли грижите по децата си.
„Имам нова жена, от която също имам син. Но ако и с нея не се получи, повече няма да имам жена до себе си, защото вероятно проблема е в мен“, зарича се Борис Дали.
Източник: Crimesbg.com
Kliuki.bg