“Инвестицията” на Райнметал и лобизмът на Борисов е схема с европари, която ощетява България и ни готви за война с Русия!

Заводът за барут на Райнметал вони на корупция и това обяснява частния самолет, пратен за Борисов. Разходката на един обикновен депутат до Германия може да струва много скъпо за България и да платим круиза на пенсионера от Банкя с кръв, пот и сълзи.

НАТО, конкретно Северна Европа и Великобритания се готвят за война с Русия.

Заради което сега си ремонтират системите Пейтриът.

Европейският съюз, от който трябва да се махнем час по-скоро, реанимира икономиките на Западна Европа чрез военен бюджет за милиард и половина евро.

От тези милиард и половина, около стотина милиона отиват в Райнметал.

На снимката е оградено.

Защо в списъка с получатели няма български фирми, въпросът да се зададе на Борисов и Желязков.

И така, примерно за барут.
Райнметал взима 50 милиона от ЕС, на нас ни подхвърля 10-15 милиона, за да умират нашите работници, да работят за жълти стотинки, и да ни се замърсява околната среда.

Райнметал ще прибере едни чисти 30 милиона.

Борисов явно е на къса верижка като зъл, гладен и гнусен пес, който викат, за да инструктират, да му дадат парче кокал, и да го насъскат срещу собствените му хора (тоест българския народ).

Няма безработица, на която тези заводи на Райнметал в България да отговорят.

Има зверско изстискване и експлоатация на хората и ресурсите ни.

Десислава Станчева

Описаното напълно се вписва в изпратения от германския мегаконцерн частен самолет за един обикновен депутат, какъвто сам се титулова Бойко Борисов. Ако Борисов не го беше срам да се снима с Пеевски и да го води в Германия, за Пухкавия шишкавелко също имаше запазено място в самолета.

Преди две години избухна скандал с Пеевски и завод за барут, който щеше да струва стотици милиони и да се строи от българския оръжейник Емилиян Гебрев. Тогава обвиниха Пеевски, че е лобирал пред министъра на икономиката Богдан Николов да отнеме лиценза за подобен завод. След отказа на министъра Пеевски очевидно е изпълнил мръсната поръчка през ДАНС, които отнемат лиценза за строеж на завода на Гебрев.

Фактът, че има намесени европейски пари, оръжия, лобизъм, Борисов и Пеевски сам по себе си вони на далавера. Лобизъм, оръжия, Борисов и Пеевски в едно изречение са изключително лоша комбинация. Червената лампа свети, когато всички гербери във фейсбук туриха снимки на Борисов и шефа на Райнметал по заповед на Щуката.

Bnews.bg