Ева Веселинова се радва на делфини

Ексводещата Ева Веселинова заведе близнаците си да видят делфианриума във Варна.

„Магията на делфините е незабравимо преживяване на всяка възраст. Посещавала съм делифнариума много пъти, но този път бе най-ценен и най-прекрасен, защото видях и усетих магията през очите на децата ми“, зарадва се на преживяването Ева.

От доста време тя е водеща на подкаст, а иначе очаква някоя телевизия да се сети за нея.

hotarena.net