Делян Пеевски безпардонен: Ахмед Доган вече е земеделец! Аз съм ДПС!

Председателят на останките от ПГ Делян Пеевски заяви, че ДПС е само едно, а всички други са “отцепници”. Според него, всички извън „ДПС – Ново начало“ са се самоизключили от движението. Пеевски коментира решенията на ВАС по казуса с опита на двете фракции в партията да се явят на вота на 27 октомври:

„Тази тема вече приключи. „ДПС – Ново начало“ е на избори, няма раздвояване. Има едно ДПС, има и отцепници. Ахмед Доган е от земеделците. Всички, които са изменили на ДПС, са се самоизключили. ДПС отива на избори, единственото, което мога да кажа на нашите избиратели, е ново начало, без деребеи“.

Пеевски не коментира абсурдните действия на ВАС и ЦИК и дали е имало натиск и заплахи от негова страна, но и никой не го попита от дръжките на микрофоните.

По ирония на съдбата “земеделецът” Ахмед Доган става жертва на своя палач, който отгледа до чудовищни размери, както и земеделският лидер Никола Петков е екзекутиран от своите палачи и бивши авери комунистите преди близо 80 години след Народния съд. Сега в ролята на Народния съд е Административният съд на пеевската маша Георги Чолаков.

Още по-голяма ирония е, че днес резиденцията на Делян Пеевски се намира в село Славовица, където е била резиденцията на първия земеделски лидер в България Александър Стамболийски. Там той е екзекутиран по време на Деветоюнския преврат 1923 година, който пали гражданска война в България. Действията на Пеевски днед взривяват държавата и институциите и са

на път да подпалят също гражданска война.

Според Делян Пеевски промени в избирателната система не са необходими, тъй като в момента тя работи добре.

Източник bnews.bg