Вили от „Живот на кантар” напусна банката и завъртя собствен бизнес

Малко повече от година след като отслабна с близо 50 кг. в риалитито на Би Ти Ви „Живот на кантар”, любимката на зрителите Вили Христова напусна банката, в която работеше, и завъртя собствен бизнес.

В рамките на този период тя запази здравословните си навици, придобити в предаването, и стопи още много килограми, като в същото време споделяше с феновете си в социалните мрежи рецепти за полезни и нискокалорични ястия, които приготвя в собствената си кухня за себе си, за съпруга си и двете си деца.
Новата й работа ще е да учи другите как да се хранят така, че да отслабват. „Преди година и половина моите колеги ме изпратиха към едно пътешествие. Към едно предизвикателство. Към „Живот на кантар“. Подариха ми тениска, на която пишеше: „Ние вярваме в теб.“ А аз самата не вярвах. Днес тези хора отново ме изпращат. Пак с думите: „Ние вярваме в теб!”. Този път – по друг път. Разделям се с тях работно, но не и емоционално, защото те завинаги ще останат част от моята история. Знам, че ми е време за нещо ново. Време е да върна помощта, която получих, към други хора. И затова днес мога официално да кажа, че вече съм дипломиран хранителен експерт. Предстои нещо много грандиозно”, разкри Вили.
 

hotarena.net

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *