Разбитата Михаела след „Ергенът“: Познавах Марин преди формата, лъгала съм се! Не искам да го виждам повече! (ВИЖ ТУК)

Неочаквана развръзка видяхме на финала на „Ергенът“ снощи, когато, противно на всички очаквания, младият Марин Станев избра не Михаела Василева, а Любомира Христова. При това с изричното „условие“, че с Бубето си тръгват заедно, но не като романтично обвързани, а като… приятелчета. Ти да видиш!

Зрителите ги скъсаха от бъзици и дори промениха името на формата от „Ергенът“ на „Аверът“, което е абсолютно точно, предвид събитията… 23-годишната Михаела дори не пожела да се яви на големия финал, а се включи с видео съобщение, в което заяви, че не иска да гледа назад.

Тя обаче призна това, което отдавна стана ясно, а именно, че двамата с Марин са се познавали преди кастинга и заминаването за Шри Ланка. „Да, запознахме се на морето доста по-рано и тогава го възприех като изключително свестен и добър човек. Записах се само заради него и това, което видях в него, но се оказа, че съм се лъгала“, призна днес Василева.

Михаела заяви, че не иска повече да вижда Станев и мнението й за него се е променило тотално. „Не му се сърдя, защото сама съм си виновна. Аз позволих да си играе с мен и да злоупотреби с доверието ми, понеже явно съм била твърде доверчива и неопитна. Марин не е мъжът, за когото го мислех и вече определено не го считам за добър човек. Постъпи крайно некоректно и ми даде урок занапред. Мога да му „благодаря“ за това, но се надявам да не ми се налага да го срещам повече“, категорична е тя.

Източник: Crimesbg.com

Kliuki.bg