Емануела ПОЗЕЛЕНЯ: Врагинята й Джия говори за връзката си с Митко Динев пред Венета! (певицата в шок от чутото – ВИЖ ТУК)

Колкото и да се говореше за връзката й с Мартин Елвиса, истината е, че Емануела и до днес продължава да твърди, че е имала една голяма любов в живота си. И това е Митко Динев, от когото роди втория си син Мити. Без значение, че Динев е много по-малък от нея и че отношенията им бяха пълен катаклизъм Емануела продължава да смята, че за раздялата им са виновни родителите му, както и „пачите“, които му се слагали…
Навремето Митко й е изневерил с ергенката Мартина Петрова, която обаче е истински близка приятелка с настоящото му гадже – Джия. Джия е колежка на Емануела и очевидно не е поредната бройка за милионерския син, защото двамата са заедно вече почти година.
Припомняме, че преди месеци Джия разкри в подкаст как зеленооката певица се опитва да й прави мръсно в работата, защото е с Митко, но обясни, че тези неща не могат да я засегнат. А днес подозираме, че Емануела просто е позеленяла от гняв като е видяла Джия в национален ефир – да говори сияеща за любовта си с Динев.
Да, Джия беше гост на Венета Райкова в „Преди обед“ и не скри, че отношенията й с Митко са това, за което винаги е мечтала. „Запознахме се покрай общи приятели. Той не гледа риалити формати и не ме беше виждал в „Ергенът“. А и любовта ни не беше от пръв поглед. Първо общувахме, опознахме се като хора и може би затова днес се обичаме истински, а не само привидно, ако мога да се изразя така“, каза Джия.
И допълни, че Митко е с изцяло европейско мислене и манталитет, подкрепя я за всичко и се държи като истински кавалер. А Венета Райкова й пожела за датата на първата им година заедно, той да й подари мезонет, яхта и спортна кола.
Източник: Crimesbg.com
Kliuki.bg