BurgasCity.com

Етикети

„Локомотив Бургас“ спечели „ГЕРБ Фен Купа Бургас” 2017

17269742_10213101157822893_552356195_o

В оспорван финал „Локомотив Бургас“ надигра с 2:0 тима на „Общински гори Средец” и грабна голямата награда в петото поредно издание на „ГЕРБ Фен Купа Бургас”. Играчите от бургаския отбор обраха и индивидуалните награди в турнира. Юлиян Николов заслужи отличието за най-полезен играч, а Янко Яръмов – за голмайстор.

Купата на победителя връчи водачът в листата на ПП ГЕРБ за Бургас Ивелина Василева. Тя похвали участниците в турнира и добави „Цял ден на игрището се състезаваха 32 отбора от цялата област. Страхотен спортен хъс, въпреки студеното време. Обещах им, че през 2018-а ще направим турнира в новата зала Арена Бургас.“

17274148_10213101157622888_1874932245_n

Наградата на завършилите втори връчи Жечо Станков – кандидат за народен представител в листата на ПП ГЕРБ Бургас и зам.-министър на енергетиката във втория кабинет „Борисов“.

Най-атрактивният отбор в турнира бяха младежите от „Бараба бойс”. Те получиха приза за трето място от чаровната Галя Василева – кандидат за народен представител и член на НИС на МГЕРБ, а вратарят на отбора – Тодор Тодоров заслужено бе определен за най-добър вратар на турнира.